Неділя, 26 Травня

Windrose оголосила про запуск щоденних авіарейсів зі Львова до Києва з 15 червня

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Українська авіакомпанія Windrose опублікувала офіційний прес-реліз з детальною інформацією про нові авіарейси. Авіакомпанія наголошує на зручних стиковках для перельотів між містами України. Windrose вперше поєднає схід, захід, північ та південь України гнучким графіком польотів. Зокрема, зі Львова до Харкова можна дістатися і повернутися назад протягом одного дня, але з пересадкою у Києві.

«З 15 червня авіакомпанія запускає регулярні авіарейси між п’ятьма найбільшими містами України – Києвом, Харковом, Дніпром, Львовом та Одесою. Компанія пропонує зручний розклад польотів Україною, завдяки якому пасажир має можливість обирати між вранішнім, денним та вечірнім вильотами та відвідати одночасно 2-3 міста на день. Зокрема, зі Львова до Харкова можна дістатися і повернутися назад протягом одного дня» – йдеться у повідомленні.

У авіакомпанії також розповіли про частоту рейсів, яку виконуватимуть по Україні. Так за маршрутом Київ – Львів заплановано 3 вильоти на день, Київ – Харків 3 вильоти на день, Київ – Одеса 3 вильоти на день, Київ – Дніпро 3 вильоти на день. Крім того, вже з 15 липня компанія почне обслуговувати ще один напрямок – Київ – Миколаїв (1 раз в день).

Ціна авіаквитків розпочинається від 625 грн в один бік та 1298 грн у два боки. Найдешевші квитки є переважно на осінь 2020 року і пізніше.

Якщо ж ви обираєте авіаквитки між містами України з пересадкою у Києві (наприклад Львів – Харків), то ціна буде доволі висока. Щоб здешевити подорож, можна купувати авіаквитки Львів – Київ та Київ – Харків окремо.

Польоти здійснюються на літаках ATR72-600. Це літаки підвищеної безпеки, надійності і комфорту, спеціально розроблені для регіональних авіаперевезень франко-італійською компанією ATR, яка вважається найбільшим виробником літаків регіонального класу в світі. Кожні 8 секунд літак ATR злітає або приземляється по всьому світу.

Перед пандемією компанія оголосила про запуск рейсів зі Львова до курортів Бургасу (Болгарія), Родосу (Греція), Іракліону (Греція, острів Крит) та Анталії (Туреччина).

Українська авіакомпанія Windrose («Роза вітрів») заснована в жовтні 2003 року. Вона здійснює як чартерні, так і регулярні авіаперевезення, зокрема, 60% усіх чартерних авіаперевезень в Україні. Її флот налічує 13 літаків, випущених у період з 1996 до 2007 року. За даними «БізнесЦензор», власниками Windrose є українська компанія «Райдел» і кіпрська Bregenzer Limited Ігоря Коломойського.