П’ятниця, 22 Вересня

Українській далекобійній зброї вдалося вразити ціль за 700 км – Зеленський

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості повідомило про успішне застосування далекобійної зброї українського виробництва: вдалося вразити ціль за 700 кілометрів. Про це ідеться в повідомленні президента Володимира Зеленського.

Зеленський розповів, що про успішне використання української зброї йому доповіли на селекторній нараді. Про яку саме йдеться зброю, він не уточнив.

“Заслухав доповідь Головкома про ситуацію на полі бою. Оборонні та наступальні дії. Наш рух уперед не зупиняється.

Міноборони – про надходження зброї та боєприпасів. Зокрема, отримання великої партії броньованих “медеваків” – те, що зараз дуже потрібно.

Мінстратегпром – про власне виробництво. Успішне застосування нашої далекобійної зброї: ціль уражена за 700 кілометрів!”.

Водночас інших подробиць він не уточнив. Однак зазначимо, що за останні дні Україна здійснила низку атак по Росії.

Зокрема, нещодавно масованої дронової атаки зазнав аеродром у Пскові. Чотири літаки отримали пошкодження. Псков розташований за 700 км від українського кордону.

Загалом Україна атакувала Росію в серпні регулярно. Так, дрони атакували аеродром у російському місті Курськ. Крім того, Україна в серпні атакувала аеродром «Сольци», де перебували стратегічні бомбардувальники. Один з них отримав пошкодження. Крім того, масованих ударів також зазнав Брянськ.