Четвер, 13 Червня

На Львівщині на хабарництві зловили начальника військкомату та голову ВЛК

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Військовий комісар та голова ВЛК попалися на доларовому хабарі за оформлення “липових” документів потенційному військовослужбовцю, які дали б останньому можливість уникнути призову

За даними ZAXID.NET йдеться про Яворівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат).

Як зазначено, повідомлено про підозру начальнику Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, його водію та в.о. голови військово-лікарської комісії в одержанні неправомірної вигоди.

За даними слідства, посадовець організував схему одержання від військовозобов’язаного неправомірної вигоди за документи, які надають йому право безперешкодного виїзду за межі України. Для цього він залучив свого водія та в.о. голови ВЛК Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Водій отримав від чоловіка 3000 доларів США за подальшу видачу йому документів. В.о. голови ВЛК вигадала фіктивне захворювання та видала довідку комісії про тимчасову непридатність цього чоловіка до військової служби.

В подальшому, на підставі цих документів начальник Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки склав та підписав тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, де зазначив про тимчасову непридатність громадянина до військової служби за станом здоров’я.

За місцем проживання та роботи підозрюваних проводяться обшуки. Тривають невідкладні слідчі та процесуальні дії.