Понеділок, 24 Червня

«Львівобленерго» опублікувало оновлені графіки відключень електроенергії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ПрАТ «Львівобленерго» розробило оновлені графіки вимкнень електроенергії, зважаючи на специфіку літнього періоду та прогнозований дефіцит потужності.

Однак варто зауважити, що розпоряджень від НЕК «Укренерго» про впровадження тих чи інших графіків відключень на цей час до «Львівобленерго» не надходило.

Споживачі поділені на шість груп, які відповідають чергам у графіку погодинних відключень — 1.1, 1.2, 2.1, 2.2, 3.1 і 3.2.

Водночас зменшилась тривалість вимкнень, яка передбачена графіками – 4 години на добу, по 2 години. Також “можливі відключення” – теж 4 години на добу, по 2 години.

Нижче можете дізнатись, до якої групи відключень належить ваш будинок. Зауважимо, що наразі погодинні відключення не впроваджені.  

В разі розпорядження НЕК «Укренерго» про введення графіків, одразу буде інформація про це на офіційних ресурсах ПрАТ «Львівобленерго» — сайті, сторінках у соцмережах, чат-ботах та онлайн-сервісах.

Ознайомитись з графіком для кожної з груп споживачів за днями тижня можна на сайті ПрАТ «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»: https://poweroff.loe.lviv.ua.