Із площі Ринок на фронт вирушили 30 бойових пікапів та джипів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні із площі Ринок на фронт вирушили 30 бойових пікапів та джипів. Раніше українським воїнам вже передали 50 таких машин. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише Твоє Місто.

«30 бойових автівок виїхали на фронт. Це – спільна ініціатива волонтерського центру «Схід» за підтримки Київської школи економіки та Тимофія Милованова (міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України з 29 серпня 2019 р. – ред.), – каже він.

Волонтери з усієї України збирають кошти, шукають за кордоном автомобілі. Львівські майстри приводять їх до ладу, фарбують і разом з волонтерами везуть у гарячі точки. А в центрі «Схід» та благодійному фонді додають, що кожний автомобіль збільшує боєздатність української армії на фронті.

«Нашим бійцям потрібні машини, зброя та багато чого іншого, аби вони могли захищати нашу країну. Ми повинні не бути байдужими та не зволікати. Якщо ви можете допомогти самі – допомагайте або ж долучайтесь до тих, хто це робить», – додав Тимофій Милованов і зазначив, що передати автівку для потреб армії можуть всі охочі. Утім найбільша потреба є у пікапах.