П’ятниця, 21 Червня

“Дивом вижив”: розповідь власника квартири, яка найбільше постраждала під час нічної атаки у Києві

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Власник квартири у Святошинському районі Києва, чия квартира найбільше постраждала після атаки дронами, розповів, що у момент вибуху разом із дружиною перебував в іншому крилі квартирі. На його думку, це врятувало їм життя.

Про це чоловік, який захотів залишитися анонімом, повідомив кореспонденту ТСН.ua.

Він розказав, що уламок прилетів у зал. Після вибуху у будинку зникло світло.

“Вибух потужний зникло світло, зрозумів, що зруйнований зал, почув запах гарі. Ми з дружиною були в іншій кімнаті, на щастя. Меблі розірвало на шматки, стіни немає”, – пригадав він.

Власник найбільш зруйнованої квартири додав, що його батьки досі не знають, що у їхню квартиру прилетіло. Він переживає за здоров’я батьків, оскільки вони уже у поважному віці.

Ще один житель цього будинку Володимир розповів, що хвиля вибуху від падіння уламків дрона була настільки потужною, що його відкинуло у другу кімнату. 8 травня відтепер чоловік вважає другим днем народженням. У момент вибуху він перебував у коридорі.

“Це моє друге день народження, після того, як мене закинуло в кімнату другою вибуховою хвилею”, – сказав Володимир.

Чоловік прожив у квартирі сам – його дружина та дитина за кордоном.

Нагадаємо, вночі 8 травня Росія атакувала Київ іранськими дронами Київ. Зокрема, уламки ворожого безпілотника влучили у квартиру на 11 поверсі, що у Святошинському районі Києва. Цей будинок постраждав найбільше під час атаки росіян.

Мер столиці Віталій Кличко з місця події розповів, що це була намасовіша від початку повномасштабного вторгнення атака дронів по столиці. Під час атаки п’ятеро людей отримали поранення, одна госпіталізована.