Неділя, 23 Червня

Взимку на Львівщині можуть бути вимушені віялові відключення світла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Голова Львівської ОВА Максим Козицький сказав, що при настанні похолодань і збільшенні споживання електроенергії, на Львівщині можуть вимушено запровадити віялові відключення електроенергії, пише Твоє Місто з посиланням на ЛОВА.

Зараз відключень вдається уникати, проте як довго це триватиме, залежить від можливостей мережі і від енергоощадності жителів області.

«Якщо ми разом зрозуміємо, що для того, щоб залишитися зі світлом, нам треба економити і менше його використовувати, то, звичайно, ми увійдемо в зиму нормально. Але ми готуємось до того, що, можливо, нам доведеться вдатися до віялових відключень і ще додатково зменшувати споживання електроенергії для промисловості. В області уже є підприємства, які погодилися працювати вночі. Ми робимо графіки, за якими подаємо електроенергію промисловості», – зазначив Максим Козицький.

Нагадаємо, як сказав перший заступник голови ЛОВА Андрій Годик, наразі споживання електроенергії на Львівщині після російських обстрілів міста та області 10 жовтня не зменшилося.

Зараз у області вживають заходів, щоб зберегти життєздатність енергетичної системи та збалансувати її. Бізнес в області закликають перейти на роботу в нічний час, де це можливо.

Зазначимо, що через російські атаки на українську енергетичну інфраструктуру 20 жовтня, по всій Україні ввели обмеження постачання електроенергії. В НЕК «Укренерго» зазначили, що де саме та в який час, можна дізнатися на сайтах операторів розподільчих мереж (обленерго). Відключення будуть почергові, тривалість черги також визначає обленерго, але не більше 4 годин.