Четвер, 13 Червня

Вже 16-й: в прикордонній Тисі знову втопився ухилянт, який намагався втекти до Румунії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від початку повномасштабного вторгнення, це вже 16 потопельник, виявлений у Тисі на ділянках кордону з Румунією та Угорщиною.

На Закарпатті рятувальники дістали з прикордонної річки Тиса тіло чоловіка, вдягненого у гідрокостюм. Скоріш за все це був ухилянт, який намагався незаконно потрапити до Румунії.

Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби, пише ТСН.

Тіло виявив чоловік, який рибалив у селищі Буштино. У кишені потопельника знаходився паспорт громадянина України та посвідчення водія. Згідно з документами, загиблий чоловік був зареєстрований у Дніпропетровській області.

Тіло виявили нижче за течією від ділянки, де по річці проходить кордон між Україною та Румунією. Працівники ДПСУ припускають, що потопельник загинув під час спроби незаконно перетнути державну межу через Тису.

У ДПСУ періодично звітують, як деякі військовозобов’язані українці незаконно намагаються перетнути кордон і втекти до інших держав.

На Закарпатті ухилянти дуже часто намагаються вплав переправитися через Тису, яка подекуди слугує кордоном з Румунією та Угорщиною. Зазначимо, що від початку повномасштабного вторгнення РФ, це вже 16 потопельник, виявлений у Тисі на ділянках кордону з Румунією та Угорщиною.

Також військовозобов’язані тікають за кордон небезпечними гірськими стежками. За рік троє чоловіків загинули в горах під час спроби незаконно потрапити до Румунії.