Вийшов трейлер українського серіалу “Козаки. Абсолютно брехлива історія”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міністерство культури та інформаційної політики України опублікувало офіційний трейлер ново українського серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія».

Про це повідомили на сторінці МКІП у Фейсбуці.

“Офіційний трейлер серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія». Кінець 16 століття, звичайний селянський парубок Іван краде коштовності в московського царя, аби викупити з турецького полону власну матір. Втім план не вдається, хоча зрештою з’ясовується, що він вкрав магічну сережку – запоруку московської влади. Артефакт потрапляє на Січ і її носить у вусі кошовий oтаман…”, – йдеться у повідомленні.

Серіал Козаки – Трейлер

Офіційний трейлер серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» – ✅💪Традиційний спойлер😎⬇️Кінець 16 століття, звичайний селянський парубок Іван краде коштовності в московського царя, аби викупити з турецького полону власну матір. Втім план не вдається, хоча зрештою з’ясовується, що він вкрав магічну сережку – запоруку московської влади. Артефакт потрапляє на Січ і її носить у вусі Кошовий oтаман…Серіал знято за підтримки #МКІП і буде презентовано цього року🇺🇦Марина Текуцька Oksana Ivanyuk

Gepostet von Міністерство культури та інформаційної політики України am Dienstag, 23. Juni 2020

Також у дописі зазначили, що серіал знято за підтримки МКІП і буде презентовано цього року.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» – проект телеканалу ICTV, що заінтригував глядачів стилем «екш» у поєднанні з комедійною псевдоісторією про козацтво. Серіал стане своєрідною інтерпретацією «Піратів Карибського моря» на український лад.

12 серій серіалу знімали протягом шести місяців, загальна підготовка до зйомок зайняла дев’ять.

Акторами комедії стали: Іван Дяк, Андрій Ісаєнко, Міла Сивацька, Остап Ступка, Михайло Кукуюк, Лариса Руснак, Ігор Портянко. Задля того, щоб вжитись у ролі, артистам довелось навчитись: стріляти з лука, їздити верхи на конях та навіть бойовим технікам.