Понеділок, 4 Березня

Вийшов перший в історії кліп, знятий у львівській Полтві

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Литовський електронний дует Beissoul & Einius випустив новий трек Momentum та відеокліп на нього. Його режисером став учасник першого сезону шоу Топ-модель по-українськи Реван Палюх, передає НВ. Сингл Momentum увійде до нового альбома гурту Question In The Dark.

Про це повідомив відомий львівський диґер та дослідник, засновник проекту Explorer Lviv Андрій Риштун, який й провів хлопців до Полтви.

Як пояснює гурт, Momentum — це історія про хлопця, який сміливо занурюється в свої стрaхи і мрії, який шукає вихід в темряві, та і в житті. Інколи йому приходиться блукати і здригатись від стрaху, але все-таки він знаходить те, що шукає.

Зйомки відео на цю пісню відбувалися у вересні у Львові. Щоб посилити враження від музики, відеокліп був знятий на VHS-камеру 1990 року. Унікальний шум плівки та інші несподівані відео-ефекти створюють особливу атмосферу.

Цікаво, що це перший в історії музичний кліп, який знімали буквально у Полтві. Ролик знімали вночі, аби потік води не збив з ніг головного героя. У мережі вже жартують, як же Реван після такого «СПА» поїхав додому. Та відповідь є – вмився у джерелі на Високому замку та сів у таксі.

Реван Палюх не лише виступив режисером, але й став головним героєм кліпу. «Наші відносини з Україною особливі з першого дня, коли ми приїхали сюди в 2014 році. У нас тут прекрасні друзі та колеги. Ми до цих пір з ними співпрацюємо», — говорить вокаліст Артурас Beissoul.

Beissoul & Einius вже не вперше співпрацюють з Палюхом: у 2018 році він піднявся на подіум під час показу Electrofashion Show на Siemens Arena, а раніше — в концертному залі Compensa в Вільнюсі.