Середа, 29 Листопада

Вистояли: Україна відмовилася від віялових відключень світла

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

“Укренерго” наразі відмовляється від запровадження графіків аварійних відключень світла в Україні завдяки стабілізації електропостачання, повідомив голова правління НЕК Володимир Кудрицький у Facebook.

“Вчора ввечері у Києві, області і всьому центральному регіоні не застосовувалися диспетчерські обмеження, з 19.55 були зняті обмеження у північно-східних областях нашої держави. Протягом сьогоднішнього дня ні вранці, ні ввечері введення графіків аварійних відключень поки що не планується.

Це стало можливим, по-перше, завдяки тому, що фахівці “Укренерго” та обленерго стабілізували енергопостачання на у всіх областях України. А, по-друге, тому, що українські громадяни, зокрема і мешканці центру України, ввечері ощадливо споживали електроенергію. За що ми їм дуже вдячні.

Разом ми вистояли у напевно найбільшій ракетній атаці на енергетичну інфраструктуру в історії”.

При цьому Кудрицький нагадує, що українці мають бути готовими до нових атак ворога.

Запевняється, що “Укренерго”, як оператор системи передачі, робить все, щоб захистити свою інфраструктуру і швидко відновити її.

Для всіх залишається рекомендація зменшити споживання в періоди пікового навантаження в енергосистемі: вранці з 8-ї до 11-ї та ввечері з 17-ї до 23-ї години.

І не ігнорувати сигнал повітряної тривоги.

“Ракетні атаки підштовхують нас до того, щоб виробити звичку до відповідального споживання електроенергії та газу. Тому ми, як і раніше, рекомендуємо, за можливості, перенести користування потужними електроприладами на нічні години, коли рівень споживання в енергосистемі найнижчий. Це допоможе нам стабілізувати енергосистему і безпечно пройти опалювальний сезон цієї зими”.