Вівторок, 28 Листопада

Висміювала полонених військових: у НАУ проведуть службове розслідування щодо заступниці декана

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Ірина Лесь втрапила у гучний скандал через те, що жорстко та цинічно висміяла полон парамедикині з “Азовсталі” Катерини Поліщук із позивним “Пташка”. Сама Лесь відхрестилася від свого коментаря, заявивши про кібератаку.

Заступниця декана факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету Ірина Лесь втрапила у гучний скандал через свої висловлювання. Лесь жорстко та цинічно висміяла полон парамедикині з “Азовсталі” Катерини Поліщук із позивним “Пташка”, пише ТСН.

Відповідаючи на коментар про те, що “Пташка” пройшла жахливий полон, Лесь написала: “Жахливий полон… Плюснула кілограмів 12 і така щаслива інтерв’ю рашківським каналам давала”, супроводивши свої слова саркастичним емодзі.

За це Лесь миттєво захейтили в Мережі – користувачі вимагають від керівництва НАУ її звільнення.

Пізніше викладачка відхрестилася від свого коментаря, заявивши про кібератаку.

У НАУ проведуть службове розслідування щодо заступниці декана.

На офіційній сторінці НАУ ректорат опублікував свою позицію.

“Адміністрація університету наразі з’ясовує деталі інциденту та встановлює, чи дійсно заступник декана Факультету міжнародних відносин з виховної роботи НАУ Лесь Ірина Олександрівна є автором дописів на сторінці Катерини Поліщук. З метою проведення власного розслідування в НАУ створено комісію, яка вивчає наразі факти та докази щодо вказаного інциденту”, – йдеться на офіційній сторінці НАУ у Facebook.

Зазначимо, станом на сьогодні всі сторінки Ірини Лесь в соцмережах заблоковані і видалені.