Вихованець “Львівської політехніки” ціною власного життя зупинив загарбників, підірвавши міст

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

​Учора, 24 лютого 2022 року, український піхотинець, вихованець львівського Вищого професійного училища №20 і Національного університету «Львівська політехніка» Віталій Скакун ціною власного життя зупинив загарбників підірвавши Генічеський автомобільний міст.

Про це ідеться на телеграм-каналі МОН.

“Міст було заміновано, але відійти звідти він не встиг. За словами побратимів, Віталій вийшов на зв’язок, та повідомив про те, що підриває міст. Одразу же пролунав вибух. Наш побратим загинув. Його героїчний вчинок значно уповільнив просування ворога, що дало змогу підрозділу передислокуватись та організувати оборону”, – йдеться в повідомленні.

Український військовик, сапер інженерно-саперного відділення окремого батальйону окремої 35-ї бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського ЗСУ народився на Тернопільщині.

Міністерство освіти і науки висловлює співчуття рідним, друзям, а також всім тим, хто знав цього відважного військового, цю світлу та відповідальну людину.

Командування морської піхоти клопотатиме перед вищим командуванням про присвоєння матросу Віталію Скакуну державної нагороди.

Вічна пам’ять. Підтримуємо Збройні Сили України!