Вівторок, 5 Грудня

“Вибір гинути на війні”: стедапер Щегель вибачився, бо “зводять з розуму” погрози

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Стендап-комік Андрій Щегель, який утік з України через дозвіл Мінкульту і сказав, що українці самі зробили вибір “гинути на війні”, опублікував відео-вибачення, де заявив, що його слова вирвали з контексту і він не те мав на увазі.

“Я в жодному разі не вважаю, що вибір людини саме “гинути на війні” і маю на увазі, що українці свідомо вибирають Україну і бажання за неї боротися, що в результаті, на жаль, часом призводить до загибелі кращих її дітей.

Пропоную вам повністю передивитись інтерв’ю зі Скрипіним і самим зробити висновки, що мої слова не містили ні краплі зневаги.

Я в жодному разі не відчуваю зневаги до всіх українців. Останнє відео моєї емоційної і імпульсивної промови, шматком викладене в інтернет і абсолютно вирване з контексту, є лише моєю гнівною і безпорадною реакцією на нескінченні повідомлення мені, моїм близьким і друзям з погрозами розправи і вбивством впродовж декількох діб, які просто зводять тебе з розуму.

Я приношу вибачення всім, кому скандал з моєю участю завдав страждань. Провокація є роботою коміка, але пошук ворогів і полювання на відьом вийшло за межі розумного. Я запевняю, шо хотів бути з вами відвертим, бо поважаю вас і вважаю, що той хто каже неприємну правду набагато безпечніший за того, хто каже, те що люди хочуть почути. У України є справжні вороги. І це точно не я”.

При цьому Щегель звинуватив ЗМІ у тому, що вони розповсюдили новини із його висловлюваннями і “породили непорозуміння і ненависть”.