Вулицю Мазепи хочуть з’єднати трамвайною колією із центром Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У Львові напрацьовують нові маршрути для трамваїв і тролейбусів. Одним з них є сполучення вул. Замарстинівської з вул. Мазепи трамвайною колією.

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, цього року планують замовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вул. Замарстинівська із заміною інженерних мереж та прокладання трамвайної колії від вул. Торф’яна до вул. Мазепи.

“Якщо подивитися на схему електротранспорту Львова, то видно, що північний район міста — це район пр. Чорновола — вул. Липинського — вул. Богдана Хмельницького — він не достатньо покритий електротранспортом.

Тому ще минулого року міський голова Львова дав доручення передбачити можливість прокладання трамвайної лінії по вул. Замарстинівська. Відповідно, в існуючому проекті реконструкції вул. Замарстинівська, від вул. Липинського до вул. Торф’яна, ми передбачили можливість продовження трамвайної колії. Таким чином, при продовженні ремонту вул. Замарстинівська ми зможемо досить легко прокласти трамвайні колії далі, в напрямку до вул. Мазепи. І це дасть можливість сполучити мікрорайон вул. Мазепи з центром швидким трамваєм.

У цьому році ми плануємо замовити проектно-кошторисну документацію на реконструкцію вул. Замарстинівська із заміною інженерних мереж та прокладанням трамвайної колії від вул. Торф’яна до вул. Мазепи”, — повідомив Андрій Білий.

Share.