Вулиця Шевченка стала проїзною на відрізку від вул. Залізничної до вул. Бортнянського

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від сьогодні для проїзду приватного транспорту відкрили чергову ділянку вул. Шевченка – від вул. Яцкова до вул. Бортнянського. Наразі відкрили лише праву смугу, а ліву сторону відкриють через два тижні.

На цьому відрізку дороги облаштовано нижній шар асфальтобетону, а два верхніх шари постелять у весняний період. Також від сьогодні водії можуть їздити перехрестям вул. Шевченка-Яцкова. Як наголошують у мерії, відкриття цих відрізків дозволить зменшити навантаження на вул. Єрошенка і покращити доїзд мешканцям вул. Бортнянського до вул. Юнаківа.

«Сьогодні відкрили для проїзду перехрестя вулиць Яцкова — Шевченка, смугу руху від вул. Яцкова до вул. Бортнянського в одному напрямку (праву сторону), та виїзд з вул. Бортнянського на вул. Шевченка через вул. Юнаківа. Таким чином проїзною вул. Шевченка стала на відрізку від вул. Залізничної до вул. Бортнянського.

Відповідно до тимчасової схеми організації дорожнього руху від вул. Яцкова до вул. Бортнянського відкрили для проїзду одну смугу – праву сторону. Через два тижні плануємо відкрити ліву сторону. Зараз там завершуємо роботи з облаштування заїзду на вул. Скляну. Відтак через два тижні від вул. Бортнянського до квазікільця всі заїзди з вул. Шевченка на бічні вулиці будуть відкриті для проїзду.

Відзначу, що відкриття цієї ділянки дозволяє покращити доступ мешканцям вулиць Бортнянського до вул. Юнаківа. А відкриття перехрестя Яцкова дозволить зменшити навантаження на вул. Єрошенка від вул. Золотої», – розповів Микола Власюк, директор ЛКП «Львівавтодор».

Так, на ділянці вул Шевченка від вул. Яцкова до вул. Бортнянського проведено заміну всіх інженерних мереж, влаштовано нижній шар асфальтобетонного покриття, замощено тротуари та трамвайну колію, постелено конструктивні шари основи велосипедних доріжок, засипано зелені зони чорновим шаром ґрунту та встановлено тимчасові дорожні знаки.

А вже за сприятливих погодних умов буде постелено середній та верхній шари асфальтобетонного покриття, заасфальтують велодоріжки, висадять зелені насадження та нанесуть дорожню розмітку і встановлять постійні дорожні знаки.

Станом на сьогодні на вул. Шевченка залишиться відремонтувати ще відрізок протяжністю 120 м від вул. Бортнянського до вул. Ярослова Мудрого. Як наголошує Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, цю ділянку, а відтак всю вул. Шевченка, мали б завершити ремонтувати до кінця травня цього року.

«Компанія «Онур» активно працює. Вони облаштовують колектор, водопровідну мережу та проводитимуть переключення мереж. Проклали вже приблизно 66 м колектора. Після заміни всіх комунікацій будуть проводитися роботи з облаштовування дорожнього покриття. Та це все виконуватимуть за наявності відповідних погодних умов.

Орієнтовний час завершення ремонту на вул. Шевченка – це включно травень місяць цього року», – розповіла Ірина Маруняк.

За її словами, щодо планів ремонтних робіт на цей рік, то мають завершити роботи біля підпірної стінки на вул. С. Бандери, громадський простір на вул. Чупринки-Бандери, облаштувати доріжки для маломобільних груп на вул. Орлика. Щодо ремонту інших доріг буде відомо після того, як сесія ухвалить бюджет розвитку.

Нагадаємо, з 1 червня 2021 р розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична.