Понеділок, 26 Лютого

Вулицею Коперника у Львові курсуватиме трамвай №3

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівський трамвай №3 поїде по Коперника. Йдеться про 300 метрів між вулицями Бандери і Сахарова, пише ZAXID.NET.

Прокласти там колію планують для того, щоби розвантажити одне з найскладніших перехресть міста. В результаті такої реформи воно має стати зручним і безпечним, а мешканці Франківського району значно швидше добиратимуться у центр міста. У ЛКП «Львівавтодор» запропонували кілька варіантів, як покращити рух на цьому відрізку.

«Регульоване кільце на цьому перехресті або ж такої форми перехрестя, як воно є зараз, тільки з різними острівцями, зменшенням радіусів поворотів, тобто уникнення конфліктів між транспортом і пішоходів», ‒ розповів Роман Зубачик, керівник відділу транспортного планування ЛКП «Львівавтодор».

Обидва варіанти передбачають зміни у русі трамвайного маршруту. Зараз «трійка» їде до центру завантаженими вулицями Вітовського і Франка. За новим проектом вона мала б відразу виїжджати на Коперника. Обговорити новий проект закликали і мешканців міста. Такі зміни ініціював депутат міської ради Андрій Шевців.

«Реалізація цього проекту дасть можливість зменшити час добирання до центру міста. Від кінцевої зупинки на Княгині Ольги до центру буде зменшено час добирання до 15 хвилин. Сьогодні ж дорога займає більше пів години», ‒ зазначив Андрій Шевців, депутат міської ради, ініціатор змін.

Реконструкція перехрестя має полегшити життя і власникам приватного транспорту. Пропускна здатність для автомобілів має зрости на 30%.