Понеділок, 20 Травня

Вслід за Бабкіним ще троє. До Львова погрожують не впустити ще кількох відомих артистів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львівські активісти попереджають, що концерти виконавців: гурту НеАнгели, співачки DaKookа та співака Ja Khalib, які невдовзі відбудуться у місті, можуть бути зірваними. Все через виступи артистів на Росії.

29 жовтня у клубі Малевич у Львові запланований концерт виконавця Jah Khalib. Свого часу звучали підозри з приводу його можливих виступів у анексованому Криму. Але як стало відомо Форпосту, активісти не знайшли доказів такої концертної діяльності виконавця. Відтак, претензій до Jah Khalib не мають і запевняють, що його концерт не блокуватимуть.

Зовсім іншою є історія із прогнозованим виступом відомого гурту «НеАнгели» в рамках туру SLAVAVICTORIA 22 листопада у цьому ж клубі Малевич. Активісти нагадують виконавицям про свої незмінні вимоги, які дозволять їм виступити у Львові. Від гурту вимагають публічно визнати Росію країною-агресором. В іншому випадку концерт блокуватимуть, як це було із виступом Сергія Бабкіна, – повідомив Форпосту представник Добровольчого руху ОУН Олег Окопський.

Нарешті, ще один концерт може опинитися під загрозою зриву із тих же причин. 4 листопада у клубі Пікассо запланований виступ Dakooka.  Активісти звернулися до ГО «Економічний бойкотний рух» із проханням з’ясувати особливості концертної діяльності цієї виконавиці. За словами координатора «Економічного бойкотного руху» Олега Радика ситуація поки що вивчається.

Раніше сайт міста Чернівці 0372.ua повідомляв, що «талановита чернівчанка Катерина Єременко, яка виступає під сценічним ім’ям DaKooka, виступила в Москві».