Вівторок, 28 Травня

Всесвітня зірка Нік Вуйчич поспілкувався з львів’янами на площі Ринок

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У неділю, 28 жовтня, у Львові відбувався арт-марафон #МояДитячаМрія за участі всесвітньовідомого мотиваційного спікера Ніка Вуйчича, а також телеведучої Лідії Таран і художниці та блогерки Ані Ломакіної, пише 4studio.

На площі Ринок, 26, організатори розмістили гігантську стіну, розміром 12х2,5 метри, де художники-ілюстратори, герої популярних мультиків та діти намалювали свої мрії. Цікавий факт, 95% дітей мріє стати супергероями!

Усі зібрані творіння згодом перетворять на пікселі, які стануть частиною кольорового Променя зі 100 000 мрій. Під час новорічних свят, його запустять у небо, щоби Усесвіт побачив, про що мріють діти.

Нік Вуйчич, який ввечері цього ж дня виступить на “Арені Львів”, відвідав центр міста, де поспілкувався з учасниками акції та фотографувався зі своїми численними прихильниками.

Нік щодня є прикладом для своїх дітей, які марять творчістю і знають, що для здійснення мрій потрібно важко працювати.

В кінці Нік Вуйчич наголосив: «Якщо щось має збутися, воно обов’язково збудеться, головне – це мріяти та намагатися. Малюйте та говоріть про свої мрії, бо це є дуже важливо!»

© facebook.com/ZdiysnyMriyu

На зустрічі з українцями у Львові, Нік Вуйчич повідомив, що для нього велика честь повернутися в Україну, адже тут, він відчуває себе, як вдома.

“Мої діти ще дуже малі, наймолодші дівчата-близнючки. Син, якому 5,6 років вчора мене запитав, чому я не сказав, що їду в Україну, бо він хоче також приїхати сюди. Наступного разу візьму його із собою. З нетерпінням чекаю, коли ми всі разом приїдемо сюди. Нехай Бог благословить Україну”, – розповів Вуйчич.

Нік Вуйчич народився без рук і ніг у 1982 році, в Австралії, в родині сербських емігрантів. Пережив чимало емоційних труднощів, але зумів навчитись багатьох речей, щоб давати собі раду. Сьогодні він живе у США і є успішною людиною, має дружину та чотирьох дітей. Він відвідав майже 70 країн, і скрізь збирає тисячі людей, яких прагне надихнути на віру, надію, оптимізм, закликає використовувати свій потенціал.