Вселенському Патріарху Варфоломію передали запрошення до Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Вселенському Патріарху Варфоломію передали запрошення до Львова від міського голови Андрія Садового і великої кількості дітей з різних львівських навчальних закладів та установ.

Як повідомила 5 січня пресслужба Львівської міської ради, лист-запрошення Вселенському Патріарху передав директор департаменту “Адміністрація міського голови” Євген Бойко. Він перебуває у Стамбулі в складі делегації Православної Церкви України під час триденного візиту, приуроченого до річниці надання Православній церкві України томосу про автокефалію.

“Від імені громади міста запрошую Вас відвідати та особисто благословити місто Львів як один із давніх православних кафедральних центрів, а сьогодні — місто міжрелігійного порозуміння”, — зазначено у листі.

Андрій Садовий також запросив Патріарха Варфоломія взяти участь в екуменічному симпозіумі у Львові, який цьогоріч об’єднає усіх християн довкола ідеї захисту екологічної системи та природних ресурсів.

Вселенський Патріарх на запрошення відповів: “Україна близько в моєму серці, тому я багато знаю про ваше місто. Ви все робите для того, щоб я приїхав. Я приїду, але не знаю коли”.

Нагадаємо, 6 січня 2019 року відбулася довгоочікувана історична подія — Вселенський Патріарх Варфоломій у Стамбулі передав Томос про автокефалію Православної Церкви України Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію. Церемонія відбулася під час Божественної Літургії у Патріаршому храмі Святого Георгія.

Share.