Понеділок, 20 Травня

Вперше за 23 роки автоконцерн BMW змінив свій логотип

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За останні кілька років, у минулому десятиліттіЮ в тенденції світового дизайну відбулися кардинальні зміни. На заміну опуклого псевдо 3D прийшла плоска і приємна 2D-графіка Flat Design, як протилежність реалізму. Причому зміни спершу торкнулися технологічних гігантів зі сфери IT, а тепер подібна мода перейшла в інші індустрії.

Першопрохідцями були Apple, Google і Microsoft, а тепер автовиробники почали приймати концепцію плоского дизайну. У вересні минулого року Volkswagen випустив новий, більш плоский логотип, а сьогодні прийшла черга BMW.

За задумом “плоский дизайн” повинен підкреслювати ефект “чарівної простоти” і витонченості. Оскільки під таку категорію підпадають електромобілі, то BMW вирішила використовувати новий логотип в недавно представленому електрокарі Concept i4.

Знамените кільце тепер стало прозорим і плоским, уникаючи тривимірного зовнішнього вигляду старого логотипу, світлових ефектів і тіней. Однак плоский стиль не означає що BMW наклеїть простий стікер – це як і раніше повноцінний значок.

Новий логотип BMW

Дженс Тімер, старший віце-президент з обслуговування клієнтів і бренда BMW, заявив, що компанія відмовилася від чорного кольору в логотипі, тому новий значок “випромінює більше відкритості і ясності” завдяки своєму прозорому дизайну.

Новий логотип повинен привернути увагу і молодих покупців, які добре розбираються в світі цифрових технологій.

Еволюція логотипів BMW

Автовиробник вже оновив свій логотип на Facebook. Буде цікаво подивитися, чи будуть інші автовиробники наслідувати приклад BMW і VW, оскільки конкуренти теж не стоять на місці, а продовжують розширювати свою присутність в Інтернеті.

Навіть Kia недавно представила новий значок – і він теж плоский.