Понеділок, 15 Квітня

Вперше у Львові відбудеться лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» від творців Ти [Романтика]

30 квітня у Будинку офіцерів вперше у Львові відбудеться лекція про Павла Тичину “Ще до того, як колись” від творців музичного альбому Ти [Романтика] про розстріляне відродження за участі Сергія Жадана, Хейтспіч, Жені Яновича, NAZVA, Олени Кравець, Сергія Мартинюка МУР.

Вперше у Львові відбудеться лекція про Павла Тичину «Ще до того, як колись» від творців Ти [Романтика]

Початок лекції о 19:00, повідомили організатори VINIL Concert agency.

У центрі сюжету альбому «Ти [Романтика]» – трагедія Павла Тичини, йому присвячені цілих три треки з 18 у альбомі.

«Спочатку був Тичина. Сам альбом народився через бажання перш за все розповісти це. І ось, тепер ми можемо розповісти вам, «що було, до того, як колись», як сонячні кларнети стають залізними трубами партійних кабінетів, як одночасно можна бути генієм і зрадником, і хто взагалі такий – Павло Тичина», – зазначають творці лекції.

Квитки: https://concert.ua/uk/event/mur-lekcija-lviv

Нагадаємо, проєкт МУР створений під час повномасштабної російсько-української війни українськими митцями з Києва та Донецька. До його складу входять: Олександр Хоменко (тексти, речитатив), Віктор Ткаченко (тексти, музика, саундпродакшн) і Микола Шмундир (речитатив, піар). У соцмережах гурт зібрав навколо себе багатотисячну аудиторію. Документальні відео музикантів про історію Щедрика, Павла Тичину, Івана Багряного, Василя Стуса й Василя Симоненка стали найпопулярнішим освітнім контентом про українську літературу в Instagram. На рахунку гурту – два студійні релізи: «МУР Vol. 1» та «Захалявна книжечка» (2022). До них увійшли пісні на вірші Івана Франка, Василя Стуса, Миколи Вінграновського, Павла Тичини, Василя Симоненка, Юрія Іздрика та інших українських поетів.