Субота, 15 Червня

Володимир Зеленський відвідав новий дитячий садок у Зимній Воді

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час робочої поїздки на Львівщину Президент України Володимир Зеленський оглянув завершення реконструкції дошкільного навчального закладу в селі Зимна Вода, який добудовують у межах Національної програми «Велике будівництво».

Будівництво закладу тривало упродовж останніх трьох років та коштувало близько 55 млн грн. Дитячий садок на вул. Сагайдачного у селі Зимна Вода розрахований на 160 місць для дітей з ясельного віку і до шести років. Проект його будівництва затвердили ще у 2017 році. Садок також забезпечує 42 нових робочих місця.

Загальна кошторисна вартість становить близько 55 млн грн. За останній рік садок внесли до президентського проекту «Велике будівництво». У 2020 році на завершення будівництва було виділено 20 млн грн з державного бюджету та понад 8 млн грн – з сільського бюджету.

Президент оглянув кімнату старшої групи, ресурсну кімнату, актову та спортивну зали, кухню. Главі держави розповіли, що садочок має кімнату психологічного розвантаження, де вихованці зможуть спілкуватися з психологами, ігрові кімнати, дитячі майданчики тощо.

Новий заклад дошкільної освіти має два поверхи. На першому поверсі будуть розміщені чотири групи дошкільного віку, приміщення медичного призначення, харчовий блок, пральня, прасувальна. На другому поверсі – приміщення чотирьох груп дітей дошкільного віку, зал музичних і гімнастичних занять, кабінет завідувача, кімната персоналу, методичний кабінет, господарські комори. Анонсовано, що дитячий садок розпочне працювати з 1 жовтня цього року.

Село Зимна Вода, що поблизу Львова – одне з найбільших сіл в Україні. Офіційно тут зареєстровано понад 11 тис. мешканців.

Всього на Львівщині будується п’ять дитячих садочків, добудовується п’ять шкіл і ще одна зводиться з нуля. Також буде створено дев’ять приймальних відділень та реконструйовано п’ять спортивних об’єктів. Один з них – стадіон «Скіф» – зможе приймати змагання рівня молодіжного чемпіонату Європи.