Вівторок, 9 Серпня

Володимир Зеленський отримав «чорний» пояс з карате

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Володимир Зеленський відвідав у Кропивницькому спеціалізовану дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву, де йому вручили «чорний» пояс з карате — такі отримують вже майстри.

Про це повідомляють у Офісі президента.

Президент подивився на тренування дітей, а після тренування вихованці вручили йому диплом почесного першого «дану» ступеня майстра та іменний чорний пояс з вишитим прізвищем Зеленського японською мовою.

Повідомляється, що його зустріла юна спортсменка Аріанна Мурженко, яка потрапила до Книги рекордів України як наймолодша українка, яка стала чемпіонкою світу з традиційного карате у програмі ката. Вона виборола нагороду торік, коли їй було 9 років і 3 місяці.

Ступінь «дан» присвоюють вже майстрам карате, вони отримують чорний пояс. До цього є ще 10 ступенів «кю» — це рівень досягнень серед учнів, після якого вже присуджують ступені «дан» (їх також 10).

Аби отримати ступінь першого «дану», треба виконати технічну програму попередніх рівнів (тобто усіх 10 «кю»), а також низку нових професійних вимог.

Водночас слід уточнити, що йдеться про звання почесного «дану», тобто це лише спосіб «зробити приємне» якомусь високопосадовцю.

В ОП додали, що у школі займається майже 600 вихованців у п’яти видах спорту: легка атлетика, футбол, бокс, бейсбол, софтбол; працює 31 тренер-викладач, чотири з яких є заслуженими тренерами України. У середньому щороку до складу національних збірних команд України входять до 60 учнів школи.

Share.