Український боксер і колишній чемпіон світу у важкій вазі Володимир Кличко провів зустрічі з німецьким канцлером Олафом Шольцем, австрійським канцлером Карлом Нехаммером та кількома членів німецького уряду, щоби переконати збільшити допомогу для України. Про це на своїй facebook-сторінці написав старший брат Віталій Кличко, пише УП.
“Володимир на всіх зустрічах підкреслює необхідність подальшої допомоги Україні, яка бореться сьогодні за існування своєї держави і свою свободу.
Він поїхав до Німеччини в складі української делегації аби переконати партнерів України в необхідності більш потужної підтримки і допомоги нашій державі. Зокрема, щодо надання політичної підтримки, економічної та військової допомоги.
На кожній зустрічі він розповідав і показував європейським політикам відео про те, що насправді сьогодні робить з Україною і її мирними мешканцями російська армія”.
Крім того, Володимир Кличко провів розмови з німецьким віце-канцлером і міністром економіки Робертом Габеком, міністром закордонних справ Анналеною Бербок, міністром фінансів Крістіаном Лінднером та головою Відомства федерального канцлера Німеччини Вольфгангом Шмідтом.
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2022/04/fbf1505-277573731-524882832338713-673045927742496571-n.jpeg)
Володимир Кличко з німецьким віце-канцлером Робертом Габеком
![](https://img.pravda.com/images/doc/2/8/28f3ecd-277535963-524882839005379-2773685639849494618-n.jpg)
Володимир Клико з міністром фінансів ФРН Крістіаном Лінднером, який відмовився в перші дні війни допомагати Україні, бо сподівався на падіння київського режиму
![](https://img.pravda.com/images/doc/3/d/3dcd51a-277587408-524882829005380-2167445605842231188-n.jpg)
Володимир Кличко і Роберт Габек
У розмові з Нехаммером брат київського мера переконував у необхідності припинити економічні відносини Австрії з Росією та посиленні тиску на державу-агресора.
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2022/04/e205951-277589721-524882835672046-2820657908069444101-n.jpeg)
Володимир Кличко з австрійським канцлером Карлом Негаммером
Чому це важливо: Віталій та Володимир Клички тривалий час мешкали в Німеччині в 2000-х роках, де вони здобули чималу популярність у німецькому суспільстві. Володимир Кличко досі має власні благодійні та соціальні проєкти в Німеччині.
Віталій Кличко у вересні 2021 року їздив до Німеччини, щоби підтримати в ході парламентської кампанії одну з партій – ХДС/ХСС.
Впізнаваність братів Кличків може вплинути на ріст підтримки громадянами Німеччини ідей щодо необхідності постачання більш сучасних та летальних видів озброєння для України та заборони імпорту енергоносіїв із Росії.