Володимир Гера виборов ще одну медаль Invictus Games

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів’янин Володимир Гера виборов для України другу срібну медаль на Invictus Games (Ігри Нескорених) в німецькому Дюссельдорфі. Цього разу він став другим у метанні диску. Триває другий змагальний день Invictus Games 2023. Львів’янин Володимир Гера завоював «срібло» в категорії IF7 на метанні диску з результатом 10.50.

Нагадаємо, вчора цей же військовий здобув срібну медаль у штовханні ядра.

Володимир Гера – військовослужбовець Збройних сил України (24-та окрема механізована бригада). 1 вересня 2014 року отримав поранення спинного мозку поблизу луганського аеропорту.

Довідка

Invictus Games започатковані в 2014 році принцом Гаррі та вперше були проведені у Лондоні (Великобританія). У них взяли участь близько 300 спортсменів із 13 країн, які воювали разом зі Сполученим Королівством у останніх військових кампаніях. Ігри Нескорених 2023 відбуваються у Дюссельдорфі (Німеччина) з 9 по 16 вересня під девізом «ДІМ ДЛЯ ПОВАГИ».

Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада. Другі Ігри відбулись у 2018 році — в австралійському Сіднеї. У травні 2020 захід мав відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, був перенесений на 2021, а пізніше на 2022 рік. Зрештою, у квітні 2022 року українська збірна виступила у Гаазі (Нідерланди). Частина учасників збірної повернулися знову на службу.