Водійка трамвая, яка знепритомніла на зупинці, перенесла операцію і перебуває під наглядом лікарів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Водійка трамвая, яка знепритомніла на зупинці «Старий Ринок» у суботу, 28 січня, перенесла операцію і перебуває під наглядом лікарів. Про це розповіли у ЛКП «Львівелектротранс».

У комунальному підприємстві висловили подяку пасажирам, які надали домедичну допомогу водійці та викликали швидку допомогу.

«На відео з кабіни трамвая зафіксовано, що о 12:46 водійка зупинилася на зупинці «Старий Ринок», що на вул. Богдана Хмельницького, відчинила двері. Те, що вона знепритомніла, зауважили небайдужі пасажири. Помітивши, що трамвай не продовжує рух, вони відчинили двері кабіни, почали надавати жінці допомогу, викликали швидку», – зазначили у ЛКП «Львівелектротранс».

Оглянувши водія трамваю на зупинці, медики констатували клінічну смерть та почали проводити реанімаційні заходи.

При перегляді журналу передрейсових медичних оглядів працівники служби безпеки руху ЛКП «Львівелектротранс» встановили, що цього ранку у водійки не було скарг на стан здоров’я, усі медичні показники були у нормі.

На сьогодні водійка перебуває у лікарні св.Пантелеймона Першого медоб’єднання Львова.

Довідка: Клінічна смерть — це стан організму, який виникає протягом декількох хвилин після зупинки дихання, кровообігу та зникнення всіх зовнішніх проявів життєдіяльності. У цьому стані зовнішніх ознаках смерті організму (відсутність серцевих скорочень, самостійного дихання, рефлексів на зовнішні дії) зберігається потенційна можливість відновлення його життєвих функцій за допомогою методики реанімації.