Вівторок, 28 Травня

Влiткy y Львoвi рoзпoчнyть рeкoнстрyкцiю вyлиць Maзeпи i Грiнчeнкa

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Про реконструкцію цих вулиць у Львові активно говорять уже декілька років.

Як розповів “Еспресо.Захід” директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило, проєкти вже є і “цього або наступного тижня буде завершена їх експертиза”.

“Проєкт реконструкції вул. Мазепи як і проєкт реконструкції вул. Грінченка – це взаємодія з Європейським інвестиційним банком. Ми маємо проєкт “Безпека доріг”. У рамках його реалізації спільно з Європейським інвестиційним банком будемо проводити реконструкції цих двох вулиць. Кошти частково передбачено в міському бюджеті, бо маємо передбачити кошти, які не покриваються з боку Європейського інвестиційного банку, тобто мова про розмір ПДВ. Уже з другого півріччя плануємо приступати до робіт. Тобто влітку розпочнеться активна фаза реконструкції”, – пояснив Олег Забарило і додав, що найближчим часом очікується тендер по визначенню підрядника, який займатиметься реконструкцією.

Проєктом ремонту цих двох вулиць займалося ЛКП “Інститут просторового розвитку”. За попереднім проєктом, розробленим чотири роки тому, вартість реконструкції вул. Мазепи – 180 млн грн, а вул. Грінченка – 90 млн грн.

Зараз вул. Мазепи має дві смуги руху, після реконструкції їх буде чотири та велосмуги. На перехресті вул. Мазепи і Замарстинівської хочуть облаштувати кільце з двома смугами руху.