Вівторок, 28 Травня

Власників пільгових ЛеоКарт, які оновлювали дані профілів своїх карток перед хакерською атакою, просять зробити це повторно

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», після хакерської атаки перевірено та відновлено майже 250 тис. пільгових профілів карток. Однак, під час виконання робіт з’ясувалося, що дані про оновлення пільгових профілів у період з 18-28 березня не збереглися.

Відтак, аби запобігти блокуванню карток, пільговиків, які надавали документи для продовження терміну дії профілів своїх карток впродовж 18-28 березня, просять подати їх повторно.

«Під час виконання робіт підрядник зауважив, що частина профілів потребують оновлення даних. – Тож, аби запобігти блокуванню карток, пільговикам, які надавали документи для продовження терміну дії профілів впродовж 18-28 березня, необхідно подати їх повторно. Пільговикам, які надавали для продовження терміну дії профілю транспортної картки актуальний пільговий документ в період 18 – 28 березня, необхідно це зробити знову, тому що дані в системі не збереглися і термін дії картки не продовжено. Відповідно – картка блокуватиметься при спробі завалідувати проїзд», – зазначили у ЛКП «Львівавтодор».

Продовжити термін дії пільги можна у такі способи:

  • онлайн через Портал мешканця, інструкція ТУТ
  • записатись на прийом за номером телефону гарячої лінії ЛКП “Львівавтодор”: 0 800 303 007.

Нагадаємо, в ніч на 29 березня було зафіксовано хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові. За цим фактом скеровано звернення у Департамент кіберполіції Національної поліції України. Поліція відкрила кримінальне провадження та проводить слідчі дії