Понеділок, 15 Серпня

Вхід до одного з Шацьких озер зробили платним

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Пляж озера Пісочне обгородили металевим парканом. За вхід на загороджену територію потрібно заплатити 15 гривень. Ситуацію з’ясовують правоохоронці.

«Дожились. Вхід на пляж загального користування загородили металевим парканом. Вхід платний», – повідомив Сергій Поха на своїй сторінці у Фейсбуці, передає TСН.ua.

Озеро Пісочне,Шацькі озера.((( Закрили пляж , вхід платний……….😡😡😡😡😡😡😡

Gepostet von Сергей Поха am Samstag, 25. Juli 2020

На інформаційній табличці, що висить на паркані, зазначено, що вартість перебування на «лікувальному пляжі» за день становить 15 гривень.

Місцеві жителі зазначають, що там розташований санаторій “Лісова Пісня”.

В Шацькій селищній раді повідомили, що територія справді обгороджена, а чи вхід є платним, місцеві чиновники наразі не знають. Ситуацію з’ясовує поліція.

“Те, що санаторій “Лісова пісня” обгородив територію, це – правда. Це воно вже ведеться з року у рік. А на сьогодні, оскільки у нас карантинні обмеження, то лікувально-профілактичні заклади повинні мати загороджену свою територію, щоб туди не йшли люди. Пляж є загального користування, там є куди зайти, а санаторій обгородив тільки ту частину, яку постійно прибирає. Я згідний, що вони не мають права брати гроші за вхід, але не можу сказати чи справді він – платний. Поліція вже поїхала туди це з’ясовувати і згодом дасть правову оцінку”, – розповів нам заступник голови Шацької селищної ради Віталій Яльницький.

У “Лісовій пісні” пояснили, чому зробили доступ до пляжу платним.

Про те, чому доступ до водойми у цій частині обмежили, і чому відпочивати на “лікувальному” пляжі платно – розповіла у коментарі ІА “Конкурент” директорка санаторію Руслана Дибель.

“У нас обгороджений весь санаторій. Це умова отримання дозволу на роботу у час карантину. Наш санаторій не державний, а комунальний, і гроші ми заробляємо безпосередньо продажем своїх послуг. Одна із послуг – “Лікувальний пляж”. У нас є положення про пляж, де вказано чітко те, що люди, які приїжджають сюди за путівками, перебувають на пляжі безкоштовно. Також безкоштовним він є для наших працівників, і жителів Гаївки.

Вхід до водойми ми не перекрили. Ми разом із селом Гаївка зробили за нашим парканом велику широку стежку, якою люди можуть потрапити безпосередньо до великого пляжу і водного плеса. Але розумієте, люди чомусь хочуть зайти на пляж, де є все: медична допомога, рятівна служба, роздягалки, туалети і лежаки, де прибираюь сміття. Вони хочуть зайти сюди, і навіть не заплатити 15 гривень”, – розповідає жінка.

Ціна послуги, переконує директорка санаторію, дуже ліберальна, і абсолютно не відповідає вартості. Адже ідеться про надання медичної допомоги, послуги рятівника, безкоштовний туалет, безкоштовне використання лежаків, роздягалок, прибирання пляжу.

Share.