Понеділок, 4 Березня

Візові центри Львова змінили правила подавання документів на польську візу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від 1 вересня візові центри змінили правила подавання документів на польську візу. Зокрема, запроваджено послугу подавання документів у формі поштового відправлення. Відтепер документи можна подати через “Нову пошту”, а не стояти у чергах біля візових центрів.

Про це інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА.

“Спеціальна “Послуга подачі документів у форматі поштового відправлення” запроваджується візовими центрами спільно з Посольством Республіки Польща в Києві та іншими консульствами у Харкові, Львові, Одесі, Луцьку та Вінниці. Документи можна пересилати лише через визначені офіси “Нової пошти””, – розповів директор департаменту Роман Шепеляк.

Відтепер під час оплати сервісного збору в “Ідея Банку” чи “Кредобанку”, одразу потрібно вказати який саме спосіб подачі плануєте використовувати: особисто в пункті прийому візових анкет (ППВА) чи через кур’єра “Нової пошти”.

Якщо обрати перший формат подачі документів, то дату і годину реєстрації у ППВА автоматично призначать під час оплати. Після цього зателефонує оператор контакт-центру для їх підтвердження.

Водночас можна змінити умови подавання документів на візу і обрати кур’єрську доставку “Нової пошти”.

Коли ж обрали другий формат подавання документів, то їх можна відправити одразу. До того ж, не треба чекати на дзвінок з контактного центру. Потрібно звернути увагу, що відправити пакет документів потрібно упродовж 90 днів, адже банківська квитанція актуальна тільки впродовж цього часу.