Четвер, 13 Червня

Військовий сил ТрО повідомив про підрив волонтерської машини своїм комбатом

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Військовий Сил територіальної оборони України розповів у соцмережах, що його командир батальйону підірвав гранатою машину, яку військовим доставили волонтери. В Управлінні ТрО відповіли, що за цим фактом проводиться службове розслідування.

Про це порталу Громадське повідомили в Регіональному управлінні Сил територіальної оборони «Захід».

Про інцидент стало відомо з публікації військового сил ТрО у Twitter. Він розповів, що командир батальйону підірвав гранатою автівку, на яку збирали гроші волонтери.

На відео з машиною у вогні, чоловік за кадром каже, що комбат підірвав машину, бо військові на ній поїхали до Лиману по бензин для генератора. Однак сам військовий писав, що військові поїхали до Лиману на «Нову пошту».

«Хлопцям, які з позицій спустилися, заборонені будь-які виїзди, навіть у сусідній Лиман на «НП». Два рази на тиждень дозволений виїзд однієї людини з підрозділу», — пояснював військовий у коментарях.

Після цієї публікації військовослужбовець розповів, що його викликали до комбата та забирали в нього телефон. За його словами, військовим, які поїхали до Лиману, закидають СЗЧ — самовільне залишення частини, за що передбачено покарання за Кримінальним Кодексом України (ст. 407).

У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони «Захід» повідомили, що за цим фактом проводиться службове розслідування.

Селехман Андрій Євгенович