Вівторок, 27 Лютого

Вітовська в ролі Ольги Франко: вийшов трейлер фільму “Смак Свободи”, який знімали у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Романтична історія про силу мрії та любов до кулінарії “Смак свободи” вийде в український прокат у березні 2024 року. Опублікований офіційний трейлер фільму.

Український фільм Смак Свободи — це романтична комедія режисера Олександра Березаня. Головна героїня стрічки дівчина Варя, яка переїжджає з маленького містечка до Львова, щоби влаштуватися на роботу до елітного ресторану. Попереду чимало перешкод, але якщо бути наполегливим та вірити в дива, мрія може стати реальністю.

Дорогою до великої мрії Варя зустрічає несподівану знахідку — книжку легенди української кухні Ольги Франко Перша українська загально-практична кухня, що відкриває для дівчини світ вишуканої автентичної кулінарії сторічної давнини. Саме знайомство книгою української кулінарки Ольги Франко (1896−1987), дружини Петра Франка, сина Івана Франка, яка вперше побачила світ у Відні в 1929 року, наштовхнуло сценаристку та креативну продюсерку фільму Олена Моренцову-Шулик на ідею фільму.

Головну роль Варі зіграла актриса Ірина Кудашова, а в образі Ольги Франко постала Ірма Вітовська (Мої думки тихі, Коза Ностра. Мама їде, Між нами, БожеВільні та ін.). Також у фільмі зіграли Костянтин Темляк (Кіборги, І будуть люди), Томаш Собчак (Скажене весілля 2, Щедрик), Тетяна Малкова (Конотопська відьма), Римма Зюбіна (Гніздо горлиці, Памфір, Редакція) та Павло Лі (Мирний-21). А в камео глядачі побачать модель, телеведучу та блогерку Вікторію Маремуху, «пекельного шефа» Олексія Якутова, співака АСАФАТОV, топ-модель та телеведучу Аллу Костромічову та співачку Джамалу.

«Наша історія — це квінтесенція натхнення, любові та віри у найкраще, що може дати життя, коли ти відкритий до див, невипадкових випадковостей та знань, які залишили для нас наші видатні та безмежно талановиті українці. Смак Свободи — чудовий світлий фільм для перегляду всією родиною, зустрічаючи весну, а з нею — і новий етап життя!», — зазначив режисер Олександр Березань.

Прем’єра стрічки запланована на 7 березня 2024 року.

Цікаво, що в лютому 2024 року в прокат вийде українська драма Інший Франко, яка розповідає про життя сина Івана Франка — Петра.