Вівторок, 28 Травня

Вітольда Фокіна звільнили з української делегації в ТКГ

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вітольда Фокіна вивели зі складу делегації в Тристоронній контактній групі та звільнили від виконання обов’язків першого заступника голови делегації України в ТКГ.

Як повідомляє пресслужба президента України, Володимир Зеленський підписав відповідний указ.

Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо питань делегації України для участі в Тристоронній контактній групі. Цим документом Вітольд Фокін виведений зі складу делегації України в ТКГ та увільнений від виконання обов’язків першого заступника глави делегації”.

В ОПУ відзначили, що для президента “принципово, щоб усі, на кого покладено виконання функцій від імені держави, завжди керувалися у своїй діяльності та висловлюваннях національними інтересами України й чинили справедливо”.

Зеленський констатував, що Фокін “відступив передусім від справедливої оцінки” тимчасової окупації Росією Криму та окремих районів Донбасу.

В ОПУ повідомили, що робота української делегації в Тристоронній контактній групі продовжиться “на основі чіткого розуміння повного контролю Росією тимчасово окупованих територій України”.

Головною метою делегації і загалом держави в ОПУ назвали “повернення виключно на українських умовах усіх тимчасово окупованих територій, наших людей, а також встановлення довготривалого миру”.