Четвер, 23 Березня

Віллу на Самчука планують перетворити на готель

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Віллу на вулиці Уласа Самчука,6 у Львові пропонують перетворити на готель. Про це йдеться у детальному плані облаштування території, обмеженої вулицями Уласа Самчука, Паркової та Івана Франка до межі Стрийського парку. Зведення нових споруд на означенній території не передбачають, повідомляє Твоє Місто.

У проекті пропонують пристосувати історичну будівлю на Уласа Самчука до фунціонування готелю за рахунок реставрації та облаштування закритої тераси. На під’їзді до готелю планують створити паркінг на 6 паркомісць, а заїзд до готелю здійснюватимуть зі сторони вулиці Самчука.

Будинок збудований 1896 року на замовлення нафтового промисловця та колекціонера Едмунда Кароля Лозинського архітектором Емануелем Яримовичем. Донедавна приміщення використовували як корпус Львівської комерційної академії. Площа території – 0,16 га.

Згідно з проектом, загальна площа території, яку планують облаштувати, становить 1.7 га. Замовником виготовлення містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування ЛМР, розробником детального плану – ДП ДІПМ «Містопроект».


Громадські слухання щодо облаштування відповідної території триватимуть до 19 лютого 2018 року, після чого проект виноситимуть на розгляд у міській раді. Зустріч із головним архітектором проекту відбудеться 8 лютого.