Середа, 12 Червня

Вікно у майбутнє: як виглядатиме Замарстинівський парк після реконструкції

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Розробники проекту відновлення Замарстинівського парку, який став переможцем Громадського бюджету Львова минулого року, урбаністична ініціатива “Група-109” виклали в мережу Facebook візуалізацію того, як має в майбутньому виглядати парк.

За словами співавторки проекту відновлення парку Оксани Луцко, основні принципи створення проекту передбачають доступність парку для людей, піклування про екологію та активізацію життя парку. Тож у парку облаштують ігрову зону для дітей, висадять нові дерева та облаштують пішохідні доріжки.

Окрім того, в Замарстинівському парку має з’явитися сцена у формі амфітеатру і майданчик для вигулу собак.

“Візуалізації – це результат командної роботи. Разом з мешканцями, ініціаторами проекту, разом з проектантами, які оформлювали заявку на громадський бюджет. Від принципів, ми рухаємось далі: до схематичних зображень, видів з пташиного лету, поглядів зі сторони відвідувача парку. Що можна побачити в парку, як ним можна пересуватись, як він пов’язаний з просторами міста, що його оточують”, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, 22 листопада минулого року комісія Львівської міської ради визначила переможців конкурсу проектів, що фінансуватимуться з громадського бюджету міста 2017 року.