Понеділок, 24 Червня

Відзавтра у Львові моніторингові групи посилено контролюватимуть дотримання карантину

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення щодо посилення роботи моніторингових груп для перевірки суб’єктів господарювання та міського транспорту на дотримання всіх карантинних заходів. За словами очільниці штабу оперативного реагування Галини Слічної, у випадку виявлення порушень заклади зачинятимуть.

«Обласна комісія прийняла рішення про продовження карантину у Львові та області. Динаміка захворювання на коронавірус не йде на спад. Наші лабораторії працюють на максимум. Я дякую, що даєте нам можливість бачити реальну ситуацію. Від завтрашнього дня в місті посилений контроль моніторинговими групами. Фіксуємо порушення — закриваємо такий магазин, ТРЦ, ринок, літній майданчик.

Друзі, не нехтуйте правилами карантину. Останні 3 місяці самоорганізація львів’ян була і є прикладом для всієї країни. Тримаємось! Разом все переможемо! Бережіть себе та рідних!”, — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Відзавтра з 9.00 год ранку вийдуть в рейд моніторингові групи в складі працівників райадміністрацій за участі працівників Держпродспоживслужби та правоохоронних органів, які будуть здійснювати перевірку діяльності суб’єктів господарювання в частині дотримання карантинних вимог і тих протоколів, які були прийняті на засіданні міської комісії ТЕБ і НС. Такі групи були сформовані та працюють з початку карантину.

Також було прийняте рішення щодо посилення контролю за перевезенням пасажирів у транспорті. На комісії було дано доручення начальнику управління транспорту щодо створення робочих груп та проведення перевірок як здійснюється перевезення пасажирів у режимі спецперевезень. Також було розглянуте звернення Держпродспоживслужби у Львівської області в частині заборони функціонування МАФів, які не мають централізованого водовідведення та водопостачання, і заборону продажу продукції, яка не має відповідного упакування, окрім овочів та фруктів.

Ми розуміємо, що показники інцидентності є доволі високими, відповідно жодної мови про послаблення карантину не може бути. Мусимо контролювати те, що вже працює”, — зазначила Галина Слічна.

Відтак рейди проводитимуть щодня у посиленому режимі. При виявленні порушень буде прийматись рішення міською комісією ТЕБ і НС щодо припинення діяльності тих чи інших суб’єктів господарювання, якщо вони не дотримуються протоколів, напрацьованих комісією. Розмір штрафу для порушників — від 17 до 34 тис. грн.

Нагадаємо, обласна комісія ТЕБ і НС продовжила карантин на Львівщині ще на тиждень. Відтак усі заборони щодо громадського транспорту, дитсадків, спортзалів діють до 12 червня.