Понеділок, 8 Серпня

Відтепер українці можуть відвідувати Грузію за ID-карткою

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

З першого березня українці можуть подорожувати до Грузії на підставі внутрішніх паспортів. Про це в Facebook раніше повідомляло Міністерство закордонних справ України.

На додаток до наявного безвізового режиму між країнами, українці тепер можуть подорожувати до Грузії за внутрішнім паспортом, як і мешканці Грузії до України.

Відповідно до угоди, громадяни України і Грузії можуть перебувати на території держави іншої сторони без віз протягом 90 днів щороку на підставі внутрішніх паспортів у формі картки (ID), яка містить безконтактний електронний носій.

Також прес-служба Міністерства внутрішніх справ 30 грудня 2018 повідомила, що незабаром українці зможуть відвідувати й країни Балтії тільки за внутрішніми ID-картками.

“Ви можете за ID-картками відвідувати без паспорта Туреччину, Грузію і Катар, а найближчим часом до цього переліку додадуться і країни Прибалтики”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що з 1 листопада минулого року громадяни України можуть безкоштовно обміняти паспорт-книжечку на ID-картку.

21 березня 2018 року в Україні заборонили оформляти нові паспорти у вигляді книжечки. Втім нещодавно Верховний Суд України дозволив мешканці Житомирської області отримати паспорт старого зразка, оскільки «впровадження новітніх технологій не повинно бути безальтернативним і примусовим».

Share.