Понеділок, 25 Вересня

Відтепер послуги ЦНАП Львова доступні у смартфоні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Відтепер всю інформацію про адміністративні послуги у Львові — від подання заяви, отримання паспорта та зміни місця реєстрації, можна отримати за допомогою мобільного додатку EasyWalletUА компанії EasyPay із застосуванням технології JetBeep.

У ЦНАП на площі Ринок презентували цей сервіс, передає прес-служба міста.

Як розповіла директор міського департаменту адміністративних послуг, працюючи над розвитком електронних сервісів, розуміють, що швидкість і якість комунікації постійно вимагає вдосконалень. Ідея вітати кожного відвідувача одразу як він заходить в ЦНАП і пропонувати послугу, працює з першого дня відкриття ЦНАПу. Але тепер відвідувач зможе це зробити без участі адміністратора — за допомогою мобільного додатку EasyWalletUА.

Як це працює?

Потрібно завантажити додаток EasyWallet UА, та зареєструватись через номер мобільного телефону. Після цього користувач додатку, автоматично отримує в меню додатку «Мої картки» окреме вкладення ЦНАП. В перспективі, щоб оплатити послуги ЦНАП в меню «Мої картки», користувач зможе обрати функцію додати ЦНАП. Варто пам’ятати, що додаток на території ЦНАП працюватиме за умови увімкненого Bluetooth пристрою у смартфоні.

Зі слів Олексія Авраменка, генерального директора компанії EasyPay, завдяки мобільному додатку створено простір для легкої та ефективної комунікації користувача із представниками ЦНАП, можна дізнаватись новини й послуги.

В майбутньому користувач буде мати змогу зареєструватись до ЦНАП через мобільний додаток EasyWallet UА, дізнаватись про настання черги та номер робочого місця адміністратора, матиме швидкий доступ до персональних даних та інформацію про прийняття документів, термінів розглядів та готовність послуг. Важливим є те, що незабаром послуги, які надає ЦНАП, також можна буде сплатити через додаток EasyWallet UА.

Як зазначають представники Mastercard Europe, на сьогодні Україна посідає четверте місце в світі за темпом росту безконтактних платежів — це говорить про важливість створення такого роду додатків, та про необхідність розвитку інноваційних технологій.

Розробка нових технологій та прозорість діяльності міських структур — це частина пріоритетів стратегії розвитку Львів-2020.

Нагадаємо, нещодавно у додатку EasyWallet UA запрацювала Bluetooth-система оплати у тролейбусах, які курсують за номером № 2 та № 9 і до кінця травня буде обладнано весь Електротранспорт міста Львова. Таким чином одним додатком львів’яни зможуть скористатись і в ЦНАП і в транспорті і в інших проектах міста.