Середа, 12 Червня

Відстояв честь країни: маленький українець на весь світ розповів чия “Мрія”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Він помітив разючу помилку у купленій енциклопедії. Про це повідомляє ТСН.

Маленький український хлопчик утер носа Британській енциклопедії, котра назвала найбільший у світі літак “Мрія” російським.

7-річний українець змусив британську енциклопедію вибачитись за опис “Мрії” як російського літака. Захар Лісковий помітив це у книжці, яку взяв у дорогу читати.

Допитливого хлопця це вкрай обурило, тому він записав відеозвернення. Завдяки поширенню в Мережі це відео потрапило і до авторів енциклопедії, котрі пообіцяли хлопцю виправити прикре непорозуміння вже в наступних накладах довідника.

“Я дуже пишаюся вами всіма. Ваша неймовірна підтримка допомогла! Ми сьогодні отримали лист від видавництва, і вони там написали, що помилка буде виправлена”, – повідомив Захар у новому відеоролику.

Родина Ліскових родом із Новограда-Волинського на Житомирщині, а до США перебралася п’ять років тому.

На заводі “Антонов” вражені уважністю та вірністю своєму корінню маленького хлопчика та подарують Захарові модель “Мрії”, а також обіцяють показати сам легендарний літак.

“Дивлячись на цю дитинку, я зрозуміла, що Україна – це не тільки ця територія, на якій ми знаходимося. Україна – це весь світ. Від усього колективу підприємства ми б дуже хотіли Захарчику вручити модель цього надзвичайного літака”, – розповіла керівник управління інформаційних комунікацій ДП “Антонов” Олена Желязо.