На вулицях Львова можна побачити трамвай Sanok SW1, який їздив містом у 40-70 роках XX століття. Минулого року трамвай реставрували у майстернях ЛКП «Львівелектротранс». Тепер він не лише радує своїм ностальгічним виглядом, а й їздить. Фото у своєму блозі опублікував Олександр Шутюк.
Вагон до реставрації використовували для зйомок кіно, зокрема, «Шляхетні волоцюги».
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/11/0_Qk2_w8KFORPc2TON-e1606505569747.jpg)
Фото: Олександр Шутюк
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/11/0_K8HEULb2sBCQ6zgI-e1606505562430.jpg)
Фото: Олександр Шутюк
Трамвай перефарбували у синій та колір слонової кістки, що за концепцією відповідає кольоровій гамі та лівреї, які були офіційними на той час у Львові, переоснастили застарілі системи, відремонтували колісні пари, систему гальмування та кузов.
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/11/0_fbZETlprtMUxn_X6-e1606505555937.jpg)
Фото: Олександр Шутюк
![](https://lviv1256.com/wp-content/uploads/2020/11/0_rAwp6rq7dRylyu7t-e1606505575248.jpg)
Фото: Олександр Шутюк
До речі, цей милий вагончик цілком офіційно можна орендувати для проведення екскурсії чи ще якогось заходу.
Sanok SW1 виготовили у Польщі, він їздив у місті Тарнув. У 1943 році вагон перевезли до Львова, де він курсував орієнтовно до 80-х років.
«Вагонів конкретно цієї моделі у світі більше немає. Є ще дещо іншої модифікації ще один такий вагон у польському місті Лодзь», – розповіли в ЛКП «Львівелектротранс».