Неділя, 27 Листопада

Відомого львівського онкохірурга нагородили орденом «Гордість медицини»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

1 жовтня у Львові під час урочистостей з нагоди початку XVIII Конґресу Світової Федерації Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ), голову Українського лікарського товариства у Львові, онкохірурга Олега Дуду нагородили орденом «Гордість медицини».

Президент Українського медичного клубу Іван Сорока оголосив, що цією високою нагородою Олег Дуда нагороджується за розбудову охорони здоров’я України, визначні особисті досягнення у лікуванні, науково-практичній і просвітницькій діяльності.

Олег Дуда – онкохірург, заступник директора Львівського онкологічного регіонального лікувально-діагностичного центру і голова Українського лікарського товариства у Львові.

Конґрес Світової Федерації Українських Лікарських Товариств проходить з 1 по 3 жовтня. Через пандемію коронавірусу він проходить у форматі онлайн. Впродовж трьох днів близько 700 лікарів з України і українських лікарів з 10 країн світу візьмуть участь у 14 симпозіумах Конґресу.

Світова Федерація Українських Лікарських Товариств (СФУЛТ) – єдина у світі українська лікарська громадська організація міждержавного значення, яка була створена у 1977 році за ініціативи українського лікарського товариства Північної Америки. Її мета – об’єднання лікарів світу, вихідців з України, задля служіння на благо своєї батьківщини і на користь українських лікарів, які були вимушені жити за кордоном.

Нині осередки СФУЛТ є у Північній Америці (США і Канада), Бразилії, Німеччині, Великій Британії, Франції, Болгарії, Словаччині, Чехії, Польщі, Росії, Австралії, Австрії. Ще у низці країн іде процес організації товариств.