Вівторок, 28 Червня

Відомого львівського хірурга Ярослава Зборівського оштрафували на 25,5 тис. грн за хабарництво

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Суд призначив 25,5 тисяч гривень штрафу завідувачу першої хірургії Львівської обласної клінічної лікарні Ярославу Зборівському, якого навесні впіймали на хабарі у 21,5 тис. грн.

Медик визнав свою провину і погодився на покарання, інформує ZAXID.NET.

Відомого львівського хірурга, завідувача 1-м хірургічним відділенням Львівської обласної лікарні затримали на хабарі 29 травня цього року. Слідство встановило, що загалом він домовився про 800 доларів хабара за проведення медогляду та видачу документів про хворобу. Цей документ хотіли отримати родичі призовника, щоб його визнали непридатним до військової служби.

Ярослава Зборівського затримали у робочому кабінеті у момент отримання першої частини хабара – 21,5 тис. грн. У його службовому кабінеті також виявили готівку у різній валюті: 150 тис. грн, 600 доларів США та 400 євро.

26 червня Зборівський уклав угоду з прокурором про визнання винуватості. Згідно з угодою, хірург погодився сплатити 25,5 тис. грн штрафу за скоєний злочин. Суддя Личаківського райсуду Григорій Жовнір 13 липня затвердив угоду між Зборівським і прокуратурою.

Зборівського судили за ч.2 ст.369-2 (зловживання впливом), згідно з якої покарання становить штраф від 12,7 тис. до 25, 5 тис. грн або ув’язнення до трьох років.

Share.