Відновлював мережі на Миколаївщині: президент нагородив львівського енергетика орденом “За заслуги”

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Володимир Зеленський нагородив працівника “Львівобленерго”, майстра виробничої дільниці Володимира Гарасиміва орденом “За заслуги” III ступеня. Чоловік відновлював мережі, зруйновані російськими військовими, у Миколаївській області.

Відповідний указ опублікували сайті Офісу президента, пише Суспільне.

Як повідомили у “Львівобленерго”, Володимир Гарасимів за освітою є інженером-механіком, магістром з електротехніки. Навчався у Львівському національному аграрному університеті. У “Львівобленерго” працює 19 років. З них 10 років — електромонтером з ремонту повітряних ліній електропередачі служби ліній 35 кВ і вище, 9 років — майстром.

“Під керівництвом Володимира Гарасиміва працівники оперативно виконують аварійно-відновлювальні роботи, ремонт та чистку трас високовольтних повітряних ліній 35. Наприкінці 2022 році разом із колективом своєї дільниці Володимир Гарасимів відновлював зруйновану окупантами енергетичну інфраструктуру на території Миколаївської області”, — повідомили у “Львівобленерго”.

Також нещодавно Володимир Гарасимів, серед інших працівників енергетичної галузі Львівщини, отримав нагрудний знак “Відмінник енергетики України”.