Відновлені об’єкти енергетики будуть більш захищені, – заступник голови КМДА

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Столичні об’єкти енергетики, які модернізують після руйнувань, вже будуть більш захищені. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв в інтерв’ю ТСН.

За його словами, устаткування, яке є наразі, не будувалося з розрахунками на ракетні обстріли. Це суто цивільна інфраструктура і вона достатньо вразлива.

«Зараз ми продовжуємо працювати над фізичним захистом таких об’єктів. А якщо говорити загалом про модернізацію, то вона обов’язково буде, і в основу буде покладено захист таких систем та обладнання», – зазначив Пантелєєв.

Він додав, що є міжнародний досвід захисту такої інфраструктури і в Україні його вивчають та аналізують.

Заступник мера переконаний, що незабаром буде змінена профільна нормативна документація і вже нове обладнання розміщуватимуть в максимально захищених місцях, як того вимагають умови війни.

Нагадаємо, вранці 26 січня Сили ППО ЗСУ збили 20 ракет у повітряному просторі Києва, а перед цим вночі місто атакували 15 іранських дронів, які також були знищені. Повідомлялося про вибух ракети у Дніпровському районі Києва та падіння уламка ракети в Голосіївському районі, внаслідок чого загинув чоловік і двоє людей отримали поранення. Об’єкти інфраструктури Києва не зазнали пошкоджень і працюють в штатному режимі.

Водночас в Київській області російською ракетою пошкоджено енергетичний об’єкт та житлові будинки. Наразі в області застосовані екстрені відключення електроенергії. Графіки вимкнень на цей час не діють.

Загалом росіяни випустили по Україні 55 ракет, 47 з них збили сили ППО ЗСУ.