П’ятниця, 24 Травня

Від завтра у Львові закриють усі заклади торгівлі, крім аптек, заправок та продуктових крамниць

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Від завтра у Львові обмежать роботу усіх закладів, крім аптек, заправок та продуктових магазин. Таке рішення прийме міська комісія з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення зранку у понеділок.

Про це повідомив мер міста Андрій Садовий на своєму телеграм-каналі, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«З понеділка у Львові закриваємо усі заклади торгівлі, крім продуктових, аптек та заправок. Офіційне рішення комісії з надзвичайних ситуацій буде прийнято зранку, але готуватись можна вже», — повідомив на своєму телеграм-каналі міський голова Львова Андрій Садовий.

Львівська ОДА також повідомила, що станом на 19:00 годину в обласну інфекційну лікарню госпіталізовано 4 особи з підозрою на коронавірус.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько підкреслив, що реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі.

Нагадаємо, днями у Львові заборонили заходи, в яких беруть участь 50 і більше людей. Так, мають призупинити свою діяльність бібліотеки/медіатеки, музеї, театри, органний зал та філармонія, народні доми, кінотеатри, міський молодіжний центр, концертні зали, дитячі розважальні центри.

Також прийняли рішення щодо готельної сфери: якщо гість готелю має ознаки зараження вірусом і відмовляється від виклику швидкої для обстеження – готель залишає за собою право відмовити у поселенні у одноособово у порядку (з метою безпеки для решти гостей та персоналу).

Продуктовим магазинам та аптекам рекомендували перейти на цілодобовий режим роботи.

Окрім того мерія виділила додаткові кошти на закупівлю ШВЛ та іншого медичного обладнання.