П’ятниця, 22 Вересня

Від завтра автобуси №61 та №17, а також трамвай №7 курсуватимуть по Шевченка

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

ЛК АТП-1 нагадує: від завтра, 1 червня, міський автобусний маршрут №61, зі сполученням с. Підбірці – с. Підрясне, знову курсуватимуть по вул. Шевченка. Також по вул. Шевченка знову їздитиме міський автобусний маршрут №17. Відновить рух і трамвайний маршрут №7.

«У зв‘язку із відкриттям проїзду по вул. Шевченка, від завтра маршрут №61 «с. Підрясне – с. Підбірці» курсуватиме так: «с. Підрясне – вул. Шевченка (Рясне 1) – вул. Шевченка (Янівський цвинтар через квазікільце) – вул. Городоцька (церква св.Анни) – і далі за маршрутом», – зазначили у ЛК АТП-1.

  • Перші рейси: з с. Підбірці – о 6:10, а з с. Підрясне – о 6:40.
  • Останні рейси: з с. Підбірці – о 20:30, а з с. Підрясне – о 21:00.

Також від завтра по вул. Шевченка курсуватиме міський автобусний маршрут № 17.

Відновить рух і трамвайний маршрут №7. Попередньо планують, що на маршруті працюватиме 10 трамваїв, з інтервалом руху 8-10 хв. Початок руху – о 6:30. Останні рейси з обох кінцевих зупинок – о 22:00. Упродовж тижня на маршруті вивчатимуть пасажиропотік. Відтак, графіки корегуватимуть. За потреби, можуть збільшити кількість транспорту та продовжити час руху.

Натомість, автобуси №6А курсуватимуть без змін, за маршрутом: Рясне 2 – Левандівка – Привокзальний ринок – пл. Галицька.

Нагадаємо, сьогодні вул. Шевченка відкрили для руху транспорту. Реконструкцію цієї вулиці розпочали ремонтувати у 2020 році. За три роки тут облаштували нове квазікільце, велодоріжку з обох сторін та капітально відремонтовали відрізок, протяжністю 1,4 км: від вул. Залізничної до вул. Хорватської.

Тут також замінили всі підземні комунікації, посадили нові дерева, облаштували зупинки громадського транспорту та нові трамвайні платформи, оновили тротуари та встановили питний фонтанчик. Усі ці роботи коштували місту 334,9 млн грн.