Вівторок, 5 Березня

Від сьогодні Двірцеву закривають на ремонт

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Починається перший етап масштабної реконструкції, пише Tvoemisto.tv.

Сьогодні, 1 березня, починається перший етап реконструкції площі Двірцевої, тож частину площі закривають на ремонт. Йдеться про ліву частину площі перед вокзалом до кінця фонтана (якщо дивитися на площу з вулиці Чернівецької). ЛКП «Інститут просторового розвитку» підготували схеми руху для транспорту і пішоходів.

Зі схем видно, що для пішоходів із початком реконструкції мало що зміниться. Зупинки громадського транспорту залишаються на своїх місцях, а потрапити всередину головного вокзалу можна тими ж чотирма шляхами, один з яких обладнаний пандусом, а інший – ліфтом.

Як рухатимуться транспорт і пішоходи

Як рухатимуться транспорт і пішоходи

Що стосується водіїв, то ситуація трохи інша. По-перша, таксисти більше не зможуть забирати пасажирів просто біля головного входу до залізничного вокзалу. По-друге, буде обмежений доступ до міжміської автостанції.

Як рухатимуться транспорт і пішоходи

Зазначимо, що другий етап запланували почати з 1 квітня, під час якого закриють праву частину площі. На третьому етапі, який розпочнуть приблизно з 15 травня, припинять рух трамваїв до вокзалу, натомість вони розвертатимуться у депо на Городоцькій.