Від коронавірус пoмeр головний педіатр Львова

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Після тривалого лікування сьогодні, 13 вересня, від коронавірусу пoмер головний спеціаліст з педіатрії управління охорони здоров’я ЛМР Богдан Остальський. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Богдан Романович Остальський, 1960 року народження, був лікарем-педіатром, тривалий час працював головним спеціалістом відділу координації роботи закладів охорони здоров’я управління охорони здоров’я Львівської міської ради.

Фото: Nickita Pechenik / dyvys.info

На Львівщині за час пандемії унаслідок коронавірусу пoмeрли 24 медичних працівники, а захворіли – майже 1800, що становить майже 20% від загальної кількості інфікованих українських медиків. Фахівці називають дві імовірні причини зараження медиків: велика кількість контактів із пацієнтами та неправильне використання засобів індивідуального захисту.

Також сьогодні, 13 вересня, відійшов у вічність директор школи № 31 Омелян Михайлович Цар, який присвятив цьому закладу 35 років. Омелян Михайлович народився 19 червня 1950 року. Він не був інфікований коронавірусом, але мав інші недуги.

Як відомо, станом на ранок 13 вересня у Львові та на Львівщині підтверджено 16 914 випадків інфікування коронавірусом. Загалом 472 людини пoмeрли, 5 247 пацієнтів одужало.

Share.