Четвер, 13 Червня

Вейгели, троянди, спіреї: львів’ян запрошують на відкриття сезону у парк «Казкові поля»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Вже цих вихідних, 18-19 червня, неподалік Львова відкриє сезон популярна туристична локація – суцільна велика квіткова фотозона. Йдеться про масштабну плантацію квітів у парку «Казкові поля», а серед них – одне із найбільших лавандових полів в Україні.

У «Казкових полях» для прогулянок і фотосесій доступно аж 10 гектарів території. У парку вже квітнуть вейгели, жовті троянди, починають квітнути спіреї. В липні розцвіте ще й лавандове поле, а у серпні – найбільше в Україні поле гортензій.

Для відвідувачів тут також працюють кафе, дитячий майданчик і крамниця, де можна придбати продукти, сувеніри й товари для саду. Також тут доступні екскурсії на розсадник декоративних рослин.

«Казкові поля» у селі Стрілки Бібрської громади будуть відкриті для гостей з 18 червня. Усі охочі зможуть помилуватись красою квіткових плантацій щодня з 10:00 до 19:00. Вартість вхідних квитків на територію для дорослого – 60 гривень. Є знижки для дітей і пільгових категорій (40 гривень).

Зазначимо, квіткові «Казкові поля» у селі Стрілки відкриває на території свого розсадника одне з найбільших підприємств в Україні, що займається розведенням декоративних рослин для озеленення.